Program estradowy

Tuesday, 10 Jun 2014

PROGRAM FILMOWY XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU FILMÓW KOMEDIOWYCH 2014
 
14 SIERPNIA (CZWARTEK)
                KINO POD GWIAZDAMI

20.30  „Sami Swoi” 1968, Sylwester Chęciński, 78 min.

22.00 „Kocham kino” 1987, Piotr Łazarkiewicz, 77 min.

 
15 SIERPNIA (PIĄTEK)
                SALA TEATRALNA
PROJEKCJE KONKURSOWE:
14.30 „Brzuszek” 2014, Piotr Matwiejczyk, 78 min.
16.00 „Wkręceni” 2014, Piotr Wereśniak, 100 min.
KINO KOMEDIOWE:
18.00  „Swing” 2013, Aberald Giza, 76 min.
                KINO POD GWIAZDAMI:
20.30 „Jasminum” 2006, Jan Jakub Kolski, 103 min.
22.00 „Chłopaki nie płaczą” 2000, Olaf Lubaszenko , 96 min.
 
 16 SIERPNIA (SOBOTA)
                SALA TEATRALNA
10.00 PORANEK FILMOWY dla dzieci.
PROJEKCJE KONKURSOWE:
12.00 „Kochanie chyba Cię zabiłem” 2014, Kuba Nieścierow, 85 min.
14.00 „By miłość nie przeszła obok” 2014, Marek Rębacz, 90 min,
16.00 „Antyterapia” 2014, Bartosz Brzeskot, 75 min.
 KINO KOMEDIOWE:
18.00 „Gdzie jest generał” 1964, Tadeusz Chmielewski, 95 min. DYSTRYBUCJA: ---, PROJEKCJA WRAZ Z PRELEKCJĄ.
KINO POD GWIAZDAMI:
20.30 „Wkręceni” 2014, Piotr Wereśniak, 100 min.
22.00 „Kiler” 1997, Juliusz Machulski, 104 min.
 17 SIERPNIA (NIEDZIELA)
         SALA TEARALNA:
10.00 PORANEK FILMOWY dla dzieci
PROJEKCJE KONKURSOWE:
12.00„ Facet nie potrzebny od zaraz” 2014, Weronika Migoń, 87 min.
14.00 „ Dżej Dżej” 2014, Maciej Pisarek, 85 min.
KINO KOMEDIOWE:  
16.00 „Nie ma mocnych” Sylwester Chęciński, 90 min.
17.30 „Kochaj albo rzuć” Sylwester Chęciński, 116 min.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie
 
Program estradowy XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych Lubomierz 2014
 
15.08 (piątek)

21.00   zabawa pod Kasztanami:

- Filmowe Party z Muzycznym Radiem prowadzi Ania Tarkota plus zabawa przy muzyce DJ Dave van Deep


16.08. sobota
 
12.00  Veina Rap
12.40  radoniowski zespół Sound Revolt
13.15 zespół Poranek z Lubania
13.45  pokaz tańca ZUMBA z Ośrodka Kultury i Sportu w Lubomierzu
14.15  Summer hits - DJ Dave van Deep
15.00 kabaret 2Polev
16.00 Maciej Wilewski „Abonent czasowo dostępny” - nowy kabaret "Osy" z serialu "Plebania"
17.00 Odsłonięcie tablic pamiątkowych w Zaułku Filmowym.
17.30 Marcin Wyrostek – „Coloriage” - koncert muzyki nie tylko filmowej w Kościele Parafialnym WNMP i św. Maternusa.
18.45 Parada Komediantów
19.15 Ceremonia otwarcia XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu
20.30 JUAN CARLOS CANO zwycięzca 4 edycji THE VOICE OF POLAND
22.00 TOP ONE – hity DICO POLO (Santa Maria”, „Biały miś”)
 
17.08. niedziela
 
10.40 Skauci z Nielestna
11.30 Program estradowy dla dzieci: teatr MAŁA BAJECZKA z Jeleniej Góry
12.30 Msza święta w Kościele Parafialnym WNMP i św. Maternusa.
13.30 Koncerty zespołów z miast partnerskich
           Litte Wings – Czechy
           Otava z Ukrainy
15.00 Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Olszyna.
16.00 Odsłonięcie tablic pamiątkowych w Zaułku Filmowym
16.20 Zespół wokalny Kargulinki
16.45 TURNIEJ FILMOWCY KONTRA SWOJAKI       o kabana po przejściach
17.45 Justyna Sieniuć i Paweł Ziółkowski w muzycznym programie kabaretowo - filmowym
18.30”Ósmy cud świata czyli rozwód na wariata”- kabaret aktorski w wykonaniu Agnieszki Wielgosz
 i Macieja Wilewskiego
19.45 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu
20.00 Zespół JGL
21.00  zespół Chapter One
22.00  koncert zespołu Big Cyc
23.30 Ceremonia zakończenia XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu
 
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie

Imprezy towarzyszące XVIII OFFK w Lubomierzu
 
- Promocja książki „Kronika z wieży Ratusza” 15.08. (piątek) godz 14.00 – Muzeum Klasztorne
Konkurs kulinarny:
- Festiwal smaków kresów wschodnich – konkurs na produkt lokalny
- Warsztaty  i zabawy animacyjne dla dzieci i młodzieży
 Zaułek Autografów
 Spotkania z ludźmi filmu
 Wesołe miasteczko
Prowadzenie: Olgierd Poniźnik, Bartosz Kuświk, Michał Pater, Mariusz Wolski